EXPERT GEL -  rewolucyjny żel dla profesjonalistów

Blog

EXPERT GEL - rewolucyjny żel dla profesjonalistów

Żele jednofazowe, trójfazowe, samopoziomujące, galaretki, budujące, konstrukcyjne – każdy z wymienionych może łączyć kilka cech jednocześnie, jednak stawiając pytanie „ jaki żel wybrać?” ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, dlatego nasuwa się kolejne pytanie „czego oczekuję od żelu?” Odpowiedzi będzie wiele, ale wszystkie sprowadzają się do kilku cech produktu niemal idealnego jakim jest EXPERT GEL, dlaczego ? Powstał z myślą o profesjonalistach, dla których niezawodny żel powala na szybką i bezproblemową aplikacje zapewniającą długą trwałość stylizacji.

Expert Gel – to żel tiksotropią czyli pamięcią cieczy która ułatwia kontrolę nad produktem podczas aplikacji. Choć na pierwszy rzut oka, posiada gęstą konsystencję, podczas pracy staje się lekki niemal „puszysty” doskonale rozkłada się pod pędzlem bez ryzyka rozlewania na boki, nie rozpręża podczas utwardzania oraz doskonale się poziomuje tworząc taflę która minimalizuje ilość piłowania. Z uwagi na swoją dopracowaną a wręcz rewolucyjną formułę, charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Sprawdzi się podczas tworzenia szkieletu przy przedłużaniu paznokci, przy budowie technicznych kształtów t.j. migdał rosyjski a także w codziennej pracy salonowej.

Każda stylistka ceni produkty które usprawniają jej pracę, Expert Gel pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów przy jednocześnie niewielkim nakładzie wysiłku. Jaki jest fenomen tego żelu ? Oprócz dopracowanej formuły, istotny jest również sposób aplikacji. Wypracowanie techniki rozkładania żelu „ w powietrzu” pozwala na użycie małej ilości produktu, zredukowania piłowania do minimum, dzięki czemu tworzymy naturalny efekt z estetycznie nadbudowanym apeksem bez potrzeby tworzenia „ciężkich” i grubych paznokci. Expert Gel występuję w jednym wariancie kolorystycznym – mlecznym odcieniu różu, zamkniętym w eleganckim słoiku o pojemności 30ml.