Top - jaki wybrać żeby długo błyszczał ?

Blog

Top - jaki wybrać żeby długo błyszczał ?

Czy wpływ na efekt końcowy stylizacji ma tylko piękny kolor i dobra baza ? Absolutnie nie.

Top jest kluczowym elementem wpływającym na trwałość każdego manicure, dlatego posiadanie w swojej ofercie topu wysokiej jakości jest niezbędne. Główną funkcją topu jest wykończenie stylizacji hybrydowej lub żelowej nadając połysk utrzymujący się do kilku tygodni. Topy można dzielić na kategorie ze względu na ich funkcje i rodzaj wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje topów:

Topy nawierzchniowe – Supper Top i Stay Real Top

Topy ozdobne – Holo Top i Silver Top

Szczególną uwagę należy zwrócić na topy nawierzchniowe, które mają wspólną cechę jaką jest zabezpieczenie, jednak mają różny wpływ na kolory. 

Supper Top - to top hybrydowy bez dyspersji. Posiada faktory UV które zabezpieczają jasne kolory przed żółknięciem, jednak na ciemnych kolorach może tworzyć granatową poświatę.Ten rodzaj topu to prawdziwy Król w swojej kategorii, jak sama nazwa wskazuje jest Supper! Charakteryzuje się idealną średnio gęstą konsystencją, odpowiednim poziomowaniem i co najważniejsze perfekcyjnym blaskiem! Formuła Supper Topu nadaje mu wyjątkową trwałość. Tafla która pokrywa kolor, jest niczym niewidoczna tarcza która odbija niechciane pigmenty które często odbarwiają zwykłe topy.  Supper Top to wybór profesjonalistów którzy tworzą wysokiej jakości, trwałe stylizacje. 

Stay Real Top - top hybrydowy bez dyspersji, który jest neutralny dla kolorów, nie zmieniając ich odcieni.  Jest bliźniaczo podobny do Supper topu, jednak nieco gęstszy. Samopoziomująca formuła ułatwia tworzenie tafli na powierzchni paznokcia. 

Jego najważniejszą cecha jest neutralność w stosunku do kolorów. Dzięki niemu czerń pozostaje głęboką czernią, a kolory neonowe nie odbarwią się na słońcu.