AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ

Blog

AKTUALNA OFERTA SZKOLEŃ

SAMA HYBRYDKA  Manicure kombinowany + rekonstrukcja płytki paznokcia 

To jedno z pierwszych szkoleń wybieranych przez przyszłe stylistki oraz chcących doskonalić technikę perfekcyjnego manicure.  Składa się z trzech części: teorii, pokazu i praktyki, dzięki czemu po ukończeniu szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę w pigułce a od mistrza w tej dziedzinie dzielić będzie Cię tylko czas poświęcony na trening . 

Sprawdź program lub zostaw Recenzję >

    GÓRNE FORMY - przedłużanie paznokci

Innowacyjny system szkolenia z techniki pracy na Górnych Formach. Szkolenie cieszy się duża popularnością wśród doświadczonych stylistek, ceniących sobie nowatorskie rozwiązania poprawiające tempo pracy oraz wśród początkujących szukających prostszych rozwiązań do pracy z polimerami twardymi tj. żele czy akryl żele. 

Sprawdź program lub zostaw Recenzję > 

    TAK MAKSYMALNIE DO DWÓJKI - Przedłużanie paznokci długość salonowa

Najpopularniejsze szkolenie wśród całej oferty Centrum Szkoleniowego LUMA Nails.  Aktualna  edycja tego szkolenia została wzbogacona o nowe techniki i triki dzięki którym maksymalnie usprawnisz swoją pracę z klientem. W tym szkoleniu oprócz teorii, zdecydowany nacisk kładzie się na część praktyczną, dzięki której nabywasz właściwe nawyki i solidne podstawy do dalszego samodzielnego treningu. 

Sprawdź program lub zostaw Recenzję > 

FRENCH KONSTRUKCYJNY - Przedłużanie paznokci w migdał nowoczesny, kwadrat, french konstrukcyjny, migdał rosyjski 

Poznaj techniki pracy mistrzów w dziedzinie stylizacji paznokci.  Szkolenie skierowane do osób zawansowanych, skupia się na technice stworzenia kształtów awandagrdowych  tj. migdał rosyjski czy french konstrukcyjny. Dobre salony stylizacji paznokci potrafią wykonać nawet takie stylizacje, jeśli chcesz się wyróżniać na tle konkurencji, to szkolenie jest dla Ciebie.

 Sprawdź program lub zostaw Recenzję > 

     BASIC kompleksowe - szkolenie od podstaw 3dniowe

Nowy rodzaj szkolenia składającego się z  trzech pełnych dni. Rozbudowana część teoretyczna dostarcza maksimum wiedzy o poszczególnych technikach manicure skierowanych do odpowiednich typów skóry. Część praktyczna podzielona na dwa dni, dotyczy manicure kombinowanego i manicure z rekonstrukcją. Dzięki praktyce pod okiem instruktora, zdobędziesz kompleksowe umiejętności do pracy z klientem bezpośrednio po ukończeniu szkolenia. 

 Sprawdź program lub zostaw Recenzję > 

    METODA 1:1 - przedłużanie rzęs 

Jeśli chcesz zacząć przygodę ze stylizacją rzęs, to zacznij od tego szkolenia! Poznasz podstawy z zakresu budowy oka i prawidłowego modelowania, wskazania i przeciwwskazania, dowiesz się co to separacja i jak prawidłowo doklejać rzęsy. 

Sprawdź program lub zostaw Recenzję > 

    METODA OBJĘTOŚCIOWA - przedłużanie rzęs 

Na tym szkoleniu poznasz różne techniki modelowania oka, przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które posiadają doświadczenie w stylizacji rzęs metodą 1:1 a także dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę.  

Sprawdź program lub zostaw Recenzję >