Baza hybrydowa Shimmer Spark Luma Nails

Base Shimmer Spark LUMA Nails to baza cover z połyskującymi drobinkami, która zwiększa trwałość każdego rodzaju stylizacji.

Pojemność: 8 ml

Stopień krycia

Samopoziomowanie

39,00 zł
Dostawa

w 24h

100% bezpieczne

Zakupy online

Base Shimmer Spark LUMA Nails to baza cover z połyskującymi drobinkami która zwiększa trwałość każdego rodzaju stylizacji.

Wyjątkowa formuła sprawia że Base Shimmer Spark jest idealna do nadbudowy i wymodelowania płytki paznokcia tworząc idealną taflę na powierzchni.

Baza Shimmer Spark to rodzaj twardej bazy, która doskonale utwardza i wzmacnia paznokcie jednocześnie zachowując ich elastyczność. Średnio gęsta konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie bazy na całej płytce paznokcia bez obawy o zalanie skórek.

ZALETY:

80% krycia w odcieniu naturalnego różu ze multikolorową drobinką

konsystencja ułatwiająca aplikację

samopoziomująca trwała i elastyczna

wyprofilowany precyzyjny pędzelek

SPOSÓB UŻYCIA:

W celu użycia Base Shimmer Spark LUMA Nails jako bazy pod manicure hybrydowy, nakładamy cienką warstwę i utwardzamy w lampie. W celu nadbudowy paznokcia należy zaaplikować kolejną warstwę nabierając większą ilość na pędzelek, i delikatnym ruchem rozprowadzić bazę na powierzchni paznokcia modelując pożądany kształt. Po utwardzeniu w lampie, paznokieć jest gotowy do aplikacji koloru.

CZAS UTWARDZANIA:

Lampa UV LED 36 W – 60 sek.

Lampa UV LED 48W – 30 sek.

Lampa UV 36 W – 120 sek.

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-Methacrylate, Silica, Bis(methacryloyloxyethyl) Phosphate, PEG-9 Dimethacrylate, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone, +/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77007.
Średnio gęsta konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie bazy na całej płytce paznokcia bez obawy o zalanie skórek. Dodatkowym atutem jest fakt, że zawiera mnóstwo połyskujących subtelnych drobinek, dzięki czemu może być stosowana jako samodzielny kolor.

ZALETY:

90% krycia w odcieniu brzoskwiniowego różu
zawiera subtelne drobinki połyskujące w odcieniu srebra i złota
konsystencja ułatwiająca aplikację
samopoziomująca
trwała i elastyczna
wyprofilowany precyzyjny pędzelek
POJEMNOŚĆ:

8ml
15ml
50ml
SPOSÓB UŻYCIA:

W celu użycia Base Shimmer Spark LUMA nails jako bazy pod manicure hybrydowy, nakładamy cienką warstwę i utwardzamy w lampie. W celu nadbudowy paznokcia należy zaaplikować kolejną warstwę nabierając większą ilość na pędzelek, i delikatnym ruchem rozprowadzić bazę na powierzchni paznokcia modelując pożądany kształt. Po utwardzeniu w lampie, paznokieć jest gotowy do aplikacji koloru.

CZAS UTWARDZANIA:

Lampa UV LED 36 W – 60 sek.
Lampa UV LED 48W – 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek.

Recenzje