Baza hybrydowa Clear Luma Nails

Base Clear LUMA nails to przezroczysta baza która zwiększa trwałość każdego rodzaju stylizacji.

Średnio gęsta konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie bazy na całej płytce paznokcia bez obawy o zalanie skórek. Wyjątkowa formuła sprawia że Base Clear jest idealna do nadbudowy i wymodelowania płytki paznokcia tworząc idealną taflę na powierzchni. 

Pojemność: 8 ml

Stopień krycia

Samopoziomowanie

39,00 zł
Dostawa

w 24h

100% bezpieczne

Zakupy online

Base Clear to rodzaj twardej bazy, która doskonale utwardza i wzmacnia paznokcie jednocześnie zachowując ich elastyczność.

ZALETY:

  • konsystencja ułatwiająca aplikację
  • samopoziomująca
  • trwała i elastyczna
  • wyprofilowany precyzyjny pędzelek
Di-HEMA trimethylhexyl dicarbamate, HEMA, Cellulose Acetate Butyrate, Isobornyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-methacrylate, Bis(methacryloyloxyethyl) phosphate, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone.
SPOSÓB UŻYCIA:

W celu użycia Base Clear LUMA nails jako bazy pod manicure hybrydowy, nakładamy cienką warstwę i utwardzamy w lampie. W celu nadbudowy paznokcia należy zaaplikować kolejną warstwę nabierając większą ilość na pędzelek, i delikatnym ruchem rozprowadzić bazę na powierzchni paznokcia modelując pożądany kształt. Po utwardzeniu w lampie, paznokieć jest gotowy do aplikacji koloru.

CZAS UTWARDZANIA:

Lampa UV LED 36 W – 60 sek.
Lampa UV LED 48W – 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek.

Recenzje