Baza hybrydowa Bianco Luma Nails

Base Bianco LUMA nails to baza mleczna i kryjąca, która zwiększa trwałość każdego rodzaju stylizacji.

Pojemność: 50 ml

Stopień krycia

Samopoziomowanie

150,00 zł
Dostawa

w 24h

100% bezpieczne

Zakupy online

Base Bianco LUMA Nails to baza mleczna i kryjąca, która zwiększa trwałość każdego rodzaju stylizacji.

Base Bianco to rodzaj twardej bazy, która doskonale utwardza i wzmacnia paznokcie jednocześnie zachowując ich elastyczność. Doskonale sprawdzi się w stylizacji french lub babyboomer. Ukrywa niedoskonałości płytki, tworząc idealną powierzchnię w odcieniu mlecznym. 

Średnio gęsta konsystencja pozwala na precyzyjne rozprowadzenie bazy na całej płytce paznokcia bez obawy o zalanie skórek. Wyjątkowa formuła sprawia że Base Bianco jest idealna do nadbudowy i wymodelowania płytki paznokcia tworząc idealną taflę na powierzchni.

ZALETY:

90% krycia pozwala na doskonały kamuflaż wszelkich niedoskonałości płytki

naturalny mleczny odcień

konsystencja ułatwiająca aplikację

samopoziomująca

trwała i elastyczna

wyprofilowany precyzyjny pędzelek

SPOSÓB UŻYCIA:

W celu użycia Base Bianco LUMA nails jako bazy pod manicure hybrydowy, nakładamy cienką warstwę i utwardzamy w lampie. W celu nadbudowy paznokcia należy zaaplikować kolejną warstwę nabierając większą ilość na pędzelek, i delikatnym ruchem rozprowadzić bazę na powierzchni paznokcia modelując pożądany kształt. Po utwardzeniu w lampie, paznokieć jest gotowy do aplikacji koloru.

CZAS UTWARDZANIA:

Lampa UV LED 36 W – 60 sek.

Lampa UV LED 48W – 30 sek.

Lampa UV 36 W – 120 sek.

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Glycol HEMA-Methacrylate, Silica, Bis(methacryloyloxyethyl) Phosphate, PEG-9 Dimethacrylate, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone, +/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77007.

Recenzje