Milky White AcrylGel LUMA Nails

5.0.0
(2 opinii)

Milky White AcrylGel LUMA nails to innowacyjna formuła światłoutwardzalnych produktów które łączą w sobie to co najlepsze z techniki żelowej i akrylowej w jednym systemie.

Pojemność: 50 ml

Stopień krycia

Samopoziomowanie

140,00 zł
Dostawa

w 24h

100% bezpieczne

Zakupy online

Milky White AcrylGel LUMA nails to innowacyjna formuła światłoutwardzalnych produktów które łączą w sobie to co najlepsze z techniki żelowej i akrylowej w jednym systemie.

AcrylGel System to rozwiązanie które cenią zarówno profesjonaliści jak i początkujące stylistyki.

Crosslinked Acrylic Copolymer, DI-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, PPG-3 Glyceryl Ether Triacrylate, PPG-5 Methacrylate, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylolpropane Trimethylacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Hydroxypropyl Methacrylate, Methacrylic Acid, BHT, Hydroquinone, p-Hydroxyanisole, +/- CI 19140, CI 15850, CI 60725.
Bardzo plastyczny produkt, który daje nieograniczone możliwości w stylizacji paznokci, szczególnie podczas rekonstrukcji. Dzięki swojej trwałości, już niewielką ilością możesz skorygować kształt wolnego brzegu przed manicure hybrydowym bez konieczności przedłużania paznokci. Nadanie odpowiedniej krzywizny paznokciom krogulczym, staje się przyjemnością bez konieczności nakładania kilku warstw.

AcrylGel jest produktem bardzo gęstym, niepoziomującym, ale mocno kremowym. Można go „uklepać” patyczkiem lub szpatułką do pożądanego kształtu. Aby wygładzić jego powierzchnię należy zastosować niewielką ilość FormGel który dzięki kilku ruchom pędzla sprawia że AcrylGel tworzy idealną taflę, wymagającą minimum piłowania.

Odcień Milky White to propozycja dla fanek mlecznej bieli. Cechą charakterystyczną jest o delikatnie fioletowe zabarwienie które neutralizuje efekt żółknięcia. Jasny odcień tworzy naturalny „babyboomer” tworząc samodzielną stylizację, jak również będzie doskonałą bazą do podbicia jasnych i neonowych odcieni.

ZALETY:

idealny do podbicia kolorów
tempo pracy - przyspiesza uzupełnienie paznokci w codziennej pracy salonowej
łatwość aplikacji = skrócenie czasu pracy
pełna kontrola nad produktem
konsystencja plasteliny zapewniającą dużą swobodę w aplikacji produktu
niezastąpiony do rekonstrukcji paznokci po uszkodzeniach mechanicznych oraz krogulczych
doskonale się zaciska
bardzo elastyczny, nie pęka
POJEMNOŚĆ:

15ml
50ml
SPOSÓB UŻYCIA:

CZAS UTWARDZANIA:

Lampa UV LED 36 W – 60 sek.
Lampa UV LED 48W – 60 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek.

Recenzje