Aktywne filtry:

Akcesoria jednorazowe

Salon kosmetyczny to miejsce, w którym szczególne znaczenie ma czystość i bezpieczeństwo. Zachowanie odpowiednich warunków higienicznych jest możliwe m.in. dzięki artykułom jednorazowym. Wśród najczęściej stosowanych wymienić należy klapki do pedicure, jednorazowe pakiety do manicure, patyczki bawełniane, patyczki do skórek, podkłady włókninowe, płatki kosmetyczne, separatory i worki do pedicure, szpatułki do depilacji, waciki bezpyłowe i wiele innych.

Narzędzia jednorazowego użytku w salonie kosmetycznym dają klientom pewność, że spełniono wszelkie wymogi higieny, a zabiegi są w pełni bezpieczne. To produkty, które są również dobrym zabezpieczeniem odzieży, np. podczas nakładania henny, wykonywania maseczki itp.

Troszcząc się o renomę Twojego salonu kosmetycznego, zwróć uwagę na jakość jednorazowych narzędzi i akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne w Twojej pracy. Zapraszamy!

Jednorazowe akcesoria do manicure

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę artykułów jednorazowych, przeznaczonych do salonów kosmetycznych. Jednorazowe narzędzia do manicure to zestawy, które pomogą zachować zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki nim można sprawniej i szybciej wykonywać poszczególne zabiegi, ale również posprzątać po ich zakończeniu. Sprawdź nasze artykuły jednorazowe dla profesjonalistów!

Warto pamiętać, że podstawą pięknej i profesjonalnej stylizacji paznokci jest nie tylko kolor lakieru. Wcześniej płytka paznokcia musi być odpowiednio przygotowana. Kosmetyczka nadaje jej odpowiedni kształt, a także wygładza ją i poleruje. Zastosowanie znajdują tu również patyczki do skórek, które umożliwiają oczyszczenie i odsunięcie skórek, rosnących wokół paznokci. Patyczek do skórek to również sposób na przenoszenie wybranych ozdób na płytkę paznokcia. W efekcie można uzyskać wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.

Patyczki do odsuwania skórek są wykorzystywane podczas wykonywania manicure klasycznego, żelowego, hybrydowego i akrylowo-żelowego. Drewniane patyczki do skórek to maksimum higieny, ponieważ po wykorzystaniu są wyrzucane do kosza. Warto zwrócić uwagę, że są to akcesoria naturalne, które nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.

Przed użyciem patyczków do skórek można namoczyć palce w wodzie z solami zmiękczającymi. Dzięki temu proces ich usuwania będzie jeszcze łatwiejszy.

Wyjątkowy produkt — waciki bezpyłowe

Waciki bezpyłowe są ważnym elementem wyposażenia salonu kosmetycznego. Sprawdzą się również w domowym zastosowaniu, z uwagi na swoje liczne zalety. Są głównie stosowane do:

  • odświeżeniu twarzy,
  • dezynfekcji skóry, np. uszu przed ich przekłuciem,
  • nałożeniu kompresów, np. na zmęczone oczy,
  • ochrony oczu przed dostaniem się do nich kosmetyków,
  • zmywania makijażu przed zabiegiem kosmetycznym,
  • korygowania błędów podczas wykonywania makijażu,
  • zmywania lakieru z paznokci.

Waciki bezpyłowe nie pozostawiają drobnych włosków, jakie występują na zwykłych wacikach. Dzięki temu przygotowanie płytki paznokcia jest dokładniejsze, a efekt profesjonalny. Drobne włókna pozostające na paznokciu powodują bowiem nierówności, które łatwo zauważyć. Mogą się one również dostać na pędzelek do lakieru lub bazy, a w ostateczności na paznokcie.

Waciki bezpyłowe są szczególnie przydatne podczas wykonywania manicure hybrydowego. Po tym zabiegu waciki można również użyć do aplikacji oliwki w celu odżywienia paznokci i skórek.

Waciki bezpyłowe do paznokci dostępne w naszym sklepie wykorzystasz do wielu innych zabiegów. Są one niezwykle trwałe i delikatne, nie przerywają się i nie nasiąkają nadmiernie. Nie powodują podrażnień i są bardzo wydajne. Poznaj naszą ofertę i zadbaj o profesjonalne wyposażenie swojego salonu!