Aktywne filtry:

Kobiety od wieków marzą o nienagannym, młodym wyglądzie. Piękne, mocne i długie paznokcie są jeden z ważnych elementów codziennej stylizacji. Niestety, w wielu przypadkach uzyskanie zadowalających efektów w sposób naturalny jest niemożliwe. Z pomocą przychodzą różne techniki przedłużania paznokci. W tym celu stosuje się często specjalne szablony. To wyjątkowe formy do paznokci, gwarantujące uzyskanie pięknego kształtu płytki.

Szablony do paznokci są wygodnymi, gotowymi produktami, które zapewniają szybkie uzyskanie pożądanej długości paznokcia. Wymagają opiłowania, jednak z czasem, gdy nabierzesz w tym wprawy, proces ten stanie się coraz prostszy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz szablony dla siebie!

Popularne szablony do zdobienia paznokci

Szablony do przedłużania paznokci to specjalne formy, które ułatwiają wykonanie manicure i pedicure. Pozwalają one na szybką, estetyczną zmianę wyglądu dłoni. Są doskonałym sposobem na ich piękną stylizację, gdy z różnych względów niemożliwe jest zapuszczenie dłuższych paznokci naturalnych. Sprawdzą się również w przypadku paznokci kruchych i łamliwych.

Odpowiednio dobrane górne formy do paznokci pozwalają uzyskać idealny kształt wszystkich paznokci, a także idealną krzywą C. Są one nazywane również dual formami. Ich stosowanie pozwala na przedłużanie paznokci bez użycia szablonów. Dzięki nim można uzyskać piękne, eleganckie formy, a także nowoczesne kształty paznokci.

Dzięki szablonom można profesjonalnie przedłużyć paznokcie i uzyskać ich nieskazitelny wygląd na długi czas. Specjalistyczne produktu do przedłużania paznokci znajdziesz w naszym sklepie. Chętnie doradzimy, jak wybrać odpowiedni model i akcesoria dodatkowe. W efekcie nawet w warunkach domowych można wykonać profesjonalny manicure, np. przed ważnym spotkaniem czy imprezą.

Jak wybrać szablony do paznokci?

Dobrze dobrane formy do przedłużania paznokci to połowa sukcesu. Sprawdzają się one w przypadku paznokci żelowych i akrylowych. Podkłada się je pod paznokcie naturalne, na równi z płytką i buduje całość akrylem lub żelem. Łatwość użycia sprawia, że szablony do przedłużania paznokci są idealne dla początkujących. Nawet bez większego doświadczenia można uzyskać efektowny i zauważalny efekt.

Wybierając plastikowe szablony do paznokci, należy zwrócić uwagę na to, by były:

 • trwałe – nie powinny odklejać się od płytki paznokci,
 • wysokiej jakości,
 • wyposażone w specjalną podziałkę – umożliwia ona wykonanie paznokci na zaplanowaną długość,
 • odpowiednio szerokie – powinny być dopasowane do typu paznokci naturalnych.

Warto zwrócić uwagę, by kupić dopasowane szablony — do kształtu paznokci i ich wielkości. Przydatne będą również inne akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie.

Szablony do paznokci żelowych i akrylowych

Do wykonania perfekcyjnego manicure niezbędne są żel i szablony do paznokci.

Szablony do paznokci plastikowe to tzw. Dual form pozwalają na uzyskanie różnych kształtów:

 • nowoczesnego kwadratu,
 • kwadratu salonowego,
 • krótkiego owalu,
 • migdała rosyjskiego,
 • migdała nowoczesnego,
 • migdała salonowego,
 • baleriny,
 • owalu,
 • krótkiego kwadratu.

W zależności od tego, jaki kształt paznokcia chce się uzyskać, należy wybrać odpowiedni szablon.

Dlaczego warto stosować szablony do paznokci?

Szablony do paznokci są łatwe w użyciu. Odpowiednie przygotowanie paznokci do pracy to podstawa – trzeba je zmatowić i odtłuścić, nałożyć bazę i utwardzić ją w lampie. Czy można czymś zastąpić profesjonalne szablony, formy do paznokci? Zdecydowanie odradzamy! W Internecie można znaleźć wiele opinii i pomysłów, które wskazują np. na wykonanie trwałego manicure za pomocą kilkukrotnie złożonej folii aluminiowej. Metoda taka może jednak nie przynieść oczekiwanych efektów i zakończyć spektakularnym bałaganem.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz szablony w atrakcyjnej cenie!