Aktywne filtry:

Frezy i narzędzia

Frezarka jest urządzeniem wykorzystywanym w kosmetyce na szeroką skalę. Jest urządzeniem idealnym do stylizacji paznokci. Do jej działania wykorzystuje się frezy, czyli profesjonalne końcówki o różnym przeznaczeniu. Właśnie w tej kategorii proponujemy akcesoria do frezarki do paznokci, czyli frezy. Dopasowuje się je do zakresu prowadzonych działań i preferencji. Zastanawiając się nad tym, gdzie kupić frezy do paznokci, warto postawić na naszą ofertę, gdzie mamy szeroki wybór i bardzo atrakcyjne ceny. Oczywiście wszystkie proponowane przez nas akcesoria do frezarki to produkty wysokiej jakości, o dużej trwałości i wytrzymałości. Dzięki nim można w prosty i szybki sposób opracować płytkę paznokcia nawet w trudno dostępnych miejscach. Nasze frezy do paznokci zapewnią maksymalny komfort pracy, pozwolą nadać idealny kształt paznokciom, opracować wały okołopaznokciowe, pozbyć się zrogowaciałego naskórka oraz usunąć skórki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż jest naprawdę szeroka.

Dobre i tanie frezy do paznokci

Frezarka to bardzo przydatne urządzenie, które nie może działać bez wysokiej jakości frezów. Mamy je u nas w bardzo konkurencyjnych cenach. Cieszą się one bardzo dobrymi opiniami klientów, a wszystko przez wydajność i komfort pracy, jaki gwarantują. Warto wiedzieć, że każdy frez ma swoje zastosowanie. Istnieją podstawowe frezy do paznokci, które warto mieć, aby móc szybko i dobrze opracowywać paznokcie przed stylizacją. Jak używać frezy do paznokci, takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Dobre frezy do paznokci są łatwe w użytkowaniu. Wystarczy włożyć je do rączki frezarki i włączyć urządzenie. Oczywiście konieczne jest, aby końcówka była dopasowana do danego zabiegu. W innym wypadku można osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego czy zniszczyć płytkę paznokcia. Istnieją:

  • frezy do ściągania hybryd;
  • frezy do piłowania paznokci;
  • frezy do polerowania paznokci;
  • frezy do skracania paznokci;
  • frezy do usuwania skórek;
  • frezy do odcisków i nagniotek.

Wszystkie te frezy do frezarki do paznokci mamy w ofercie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Frezy do skórek i paznokci - stopień gradacji

Wybierając frezy do paznokci, warto zwracać uwagę na ich stopień gradacji. Czerwony to zwykle lekki stopień gradacji, a różowy najmocniejszy. Do wyboru najczęściej są kolory takie jak: czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny i różowy. Oczywiście frezy nie różnią się od siebie jedynie kolorem. Ważny też jest ich kształt. Do wyboru są kulki, łezki, choinki, szyszki, krople, wiatraczki czy wałki. Każde z nich są przeznaczone do zupełnie innych zadań, np. łezka idealnie nadaje się do usuwania skórek i nabłonka. Pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Frezy wałki czy wiatraczki są również niezwykle przydatne, dlatego są często stosowane w kosmetyce. Warto postawić na nasze frezy do paznokci, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami, przez wzgląd na wydajność i efekty pracy, jakie gwarantują.

Zestaw frezy do paznokci - rodzaje

Na rynku kosmetycznym znajdziemy kilka rodzajów frezów do paznokci:

  • frezy diamentowe - najpopularniejsze frezy o szerokim zastosowaniu. Pozwalają usunąć wszelkie stylizacje z paznokci, dają możliwość opracowania skórek, pozbycia się zrogowaceń. Są bardzo trwałe, łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości;
  • frezy ceramiczne - są popularne przez wzgląd na właściwości, dzięki którym nie nagrzewają się i nie przenoszą ciepła na paznokcie. Dzięki temu pozwalają na długą pracę. Są mocne, odporne na uszkodzenia i pozwalają na opracowywanie masy paznokciach np. akrylowej czy żelowej;
  • frezy z karbidu - trwałe i mocne frezy do szybkiej i efektywnej pracy. Pozwalają usunąć lakier hybrydowy, opracować skórki czy zmatowić płytkę. Podczas pracy z nimi warto uważać, gdyż zbyt mocne używanie może prowadzić do uszkodzenia płytki paznokcia.

Profesjonalne frezy do paznokci - jakie wybrać?

Nasze profesjonalne frezy do paznokci to akcesoria warto uwagi każdej osoby, która szuka dobrych rozwiązań. Będą pomocne w stylizacji czy dbałości o wygląd naturalnych paznokci. Mamy frezy do ściągania hybrydy np. choinka. Idealnie nadaje się do ściągania lakieru hybrydowego, opracowania masy żelowej czy akrylożelowej. Jest to dość ostry frez, jednak bezpieczny dla płytki paznokcia. W sklepie mamy także frezy do polerowania paznokci czy sporą ilość frezów do paznokci i do skórek. Spójrzmy tylko na nasz frez Kropla. Jego precyzyjny kształt pozwala na dokładne opracowanie trudno dostępnych okolic wału paznokciowego, a nasyp diamentowy bezpiecznie separuje naskórek od naturalnej płytki paznokcia. To idealny frez do wstępnego frezowania czy podnoszenia naskórka. Warto również zwrócić uwagę na frez Wałeczek, który pozwala na szybkie usuwanie skórek i wygładzenie wałów paznokciowych. Bardzo dużą popularnością cieszą się także frezy Wiatraczki. Wykonane są z naturalnego włosia koziego. Frezy te pozwalają na dokładne odpylanie płytki paznokcia i wałów okołopaznokciowych. Mamy dużą ilość produktów, dlatego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.