Aktywne filtry:

Preparaty pomocnicze

Pielęgnacja paznokci to konieczność użycia wielu kosmetyków i wykorzystania różnych akcesoriów. W tej ofercie proponujemy klientom preparaty pomocnicze, dzięki którym stylizacja będzie szybka, prosta i efektowna. Są to różne akcesoria do pielęgnacji paznokci np. keratolityki, płyny hamujące krwawienie czy primery. Mamy szeroką ofertę, wysoką jakość produktów i bardzo atrakcyjne ceny. Dzięki naszym produktom stylizacja paznokci może być wyjątkowo prosta. Wszystkie nasze akcesoria do pielęgnacji paznokci cieszą się niebywałą popularnością, są cenione za efekty, jakie gwarantują, dlatego zachęcamy do ich zakupu. To rewelacyjny wybór. W przypadku pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać najlepsze produkty do stylizacji paznokci. Mamy szeroką ofertę, która odpowie na wiele potrzeb.

Płyn hamujący krwawienia - przydatny w stylizacji paznokci

Stylizacja paznokci wymaga użycia sporej ilości produktów. Warto mieć w swoim wyposażeniu płyn do tamowania krwi. Niestety drobne zacięcia mogą zdarzyć się często podczas wycinania skórek czy piłowania paznokci, a profesjonalny płyn pomoże szybko zatamować krwawienie, które może przestraszyć klientkę czy zakłócić dalszy przebieg stylizacji. To produkt, który powinien być wyposażeniem każdej profesjonalnej kosmetyczki czy stylistyki paznokci. Nasz płyn hamujący krwawienia posiada bardzo wygodną butelkę, działa praktycznie natychmiastowo, zatrzymując krwawienie z zacięć, ran i otarć naskórka. Co ważne, nasz płyn ma działanie bakteriobójcze. Nawilża skórę oraz dogłębnie ją oczyszcza, dzięki czemu nie trzeba się martwić o dodatkową dezynfekcję. Przez wzgląd na zawarty w nim aloes można ukoić podrażnienia, złagodzić ból i pieczenie. To znakomity produkt, często wybierany spośród wielu naszych akcesoriów do pielęgnacji paznokci.

Keratolityk do paznokci - szybsza i bezinwazyjna stylizacja paznokci

Usunięcie nabłonka stanowi kluczowy etap podczas wykonywania manicure czy pedicure. Coraz więcej osób rezygnuje z inwazyjnego usuwania skórek za pomocą cążek na rzecz keratolityków, które świetnie zmiękczają skórki. Ich zadaniem jest przygotować paznokcie do stylizacji. Po nałożeniu preparatu można szybko i bezinwazyjnie usunąć skórki przy użyciu drewnianego patyczka czy metalowego pushera. Keratolityki działają zmiękczająco i nawilżająco na wały okołopaznokciowe i skórki, dzięki czemu można uzyskać efekt zadbanych i naturalnych paznokci. Nasz keratolityk zawiera w składzie lanolinę, która rewelacyjnie wchłania się w skórę, uzupełnia jej barierę lipidową, dzięki czemu zmiękcza, nawilża i hamuje utratę wody. Świetnie nawilżenie skóry przy użyciu tego preparatu, sprawia, że skóra staje się gładka, zmniejszona zostaje szorstkość skóry, co ma ogromne znaczenie w sytuacji rogowacenia miejsc wokół paznokci. Keratolityk do skórek idealnie nadaje się dla każdej kosmetyczki i stylistki paznokci przed wykonywaniem manicure i pedicure.

Primery do paznokci - doskonała trwałość manicure i pedicure

Oprócz keratolityków i płynów do tamowania krwi mamy także primery, czyli preparaty, które są podstawą wykonywania każdego manicure czy pedicure. To właśnie one przygotowują płytkę paznokcia do dalszych zabiegów. Sprawiają, że paznokcie zyskują lepszą przyczepność, dzięki czemu można uniknąć efektu podpowietrzeń. Primery stosuje się przed każdym zabiegiem manicure czy pedicure, gdyż gwarantują doskonałe efekty i trwałość. Warto mieć je na wyposażeniu, gdyż są warte uwagi każdej osoby, która marzy o pięknych paznokciach. Koniecznie powinna mieć je każda kosmetyczka. Nasze akcesoria do pielęgnacji paznokci to produkty wyjątkowe, trwałe, najwyższej jakości o doskonałych cechach użytkowych, dzięki czemu gwarantują rewelacyjne efekty. Coraz więcej osób wymaga, aby mieć zadbane i piękne paznokcie. Podczas stylizacji trudno obejść się bez profesjonalnych akcesoriów, dlatego zachęcamy, aby skorzystać z naszych produktów, które spiszą się tu znakomicie. Mamy atrakcyjne ceny, a jakość jest naprawdę wyjątkowa.