Aktywne filtry:

Pielęgnacja paznokci ma kluczowe znaczenie dla zachowania ich zdrowia i ładnego wyglądu. Niewłaściwe wykonanie zabiegu manicure może prowadzić do problemów z płytką, dlatego trzeba stale dbać o ich odżywienie. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie preparaty tzw. SPA dla paznokci w domu. Są to kosmetyki, które w składzie zawierają jedynie składniki będące idealnymi dla paznokci. Dzięki nim staną się one mocniejsze, odżywione i piękne. Będą również szybciej rosnąć, gdyż podaż składników odżywczych wspomaga ich wzrost i pozwala zmniejszyć łamliwość. Dodatkowo pozostawia nawilżone okolice paznokci, co sprawia, że dłonie mogą prezentować się pięknie. Paznokcie tak jak skóra, stale potrzebują odżywienia, dlatego warto im to zapewnić poprzez pielęgnację. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty preparatów do pielęgnacji paznokci. Wszystkie wyróżnia jakość i atrakcyjne ceny, dlatego warto.

Pielęgnacja paznokci w domu - jak powinna wyglądać?

Pielęgnacja paznokci w domu jest podstawą ich zdrowia. Codziennie stykamy się z różnorodnymi czynnikami szkodliwymi, które wpływają destrukcyjnie na ich wygląd i stan zdrowia. Są to różnorodne detergenty używane do mycia rąk czy naczyń, a także te stosowane do sprzątania. Szkodliwa może okazać się także stylizacja, szczególnie jeśli zostanie przeprowadzona przy użyciu nieodpowiednich kosmetyków czy w sposób nieumiejętny. Właśnie dlatego tak ogromne znaczenie ma to, w jaki sposób dbamy o paznokcie na co dzień. Warto od czasu do czasu zrobić SPA dla paznokci, które dzięki zastosowaniu dobrych kosmetyków wzmocni je i sprawi, że zostaną odżywione. Z pomocą przychodzą naszą świetne kosmetyki, które kompleksowo działają na płytkę paznokcia i skórki. Dzięki nim można zadbać o szybkie odżywienie. Pamiętajmy, że pielęgnacja jest podstawą zdrowych i długich paznokci, czyli idealnych do dalszych stylizacji. Kobiety często narzekają, że nie są w stanie zapuścić paznokci, gdyż łamią się czy rozdwajają. Z naszymi kosmetykami do pielęgnacji paznokci będzie to wreszcie możliwe!

Spa dla paznokci - oliwki

Domowe SPA dla paznokci to przede wszystkim odpowiednie nawilżanie skórek wokół paznokcia, które mogą mieć tendencję do wysuszania się i rogowacenia, co wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Oliwka idealnie nadaje się po każdym manicure, a także wtedy, kiedy nie nakładamy żadnych kosmetyków. Nawilża paznokcie, skórki wokół paznokci, a także skórę dłoni. Niestety wszelkie zabiegi mogą prowadzić do uszkodzeń, szczególnie kiedy skórki były wycinane czy usuwane w mniej inwazyjny sposób. Dzięki oliwce dłonie mogą być zawsze piękne i zadbane, dlatego warto. Świetnie chronią również przed uszkodzeniami. Jak wiadomo, witaminy zawarte w oliwkach sprawiają, że paznokcie stają się odżywione i lśniące. Warto zwrócić uwagę na naszą oliwkę Sweet Almond, która nie tylko pięknie pachnie, ale również znakomicie nawilża. Oliwka ta dostępna jest w pojemności 30 ml.

Domowe spa dla paznokci - pamiętajmy o skórkach

Domowe SPA dla paznokci to nie tylko dbałość o stylizację paznokci, ale również o pielęgnację i wycięcie skórek, gdyż ich narastanie na płytkę wygląda wyjątkowo nieestetycznie i utrudnia nakładanie bazy i lakierów. W tym celu warto zastosować preparat keratolityczny. Dostępny w naszej ofercie roztwór wodny do szybkiego oczyszczenia obszarów zrogowaciałej skóry i paznokci pozwoli w prosty sposób pozbyć się narośniętych skórek. Zmiękcza, oczyszcza i chroni. Po kontakcie ze skórą utrzymując się na powierzchni, wnika głęboko i pozwala na bezpieczne i szybkie usunięcie skórek przy użyciu patyczka czy za pomocą metalowego pushera. Po wszystkim należy zastosować wodę w celu neutralizacji i oliwkę, która odżywi skórki i płytkę paznokcia. To bardzo ważne, aby stale dbać o swoje paznokcie, dzięki czemu stylizacja będzie dużo prostsza.

Co jeszcze do pielęgnacji paznokci mamy w ofercie?

Do pielęgnacji paznokci używa się wielu kosmetyków. Warto zwracać uwagę, aby miały jak najwięcej składników odżywczych. W przypadku problemów z krwawieniem z okolic paznokci polecamy nasz płyn, który działa bakteriobójczo, nawilżająco i hamująco na krwawienie. Doskonale pielęgnuje skórę, dlatego warto mieć go w swojej kosmetyczce, gdyż znacząco przyśpiesza gojenie i łagodzi pieczenie skóry. Polecamy nasze serum kolagenowe o działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym. Posiada naturalne składniki jak olejek z drzewa herbacianego, który działa bakteriobójczo, nawilżającą glicerynę i skuteczny kolagen, który odgrywa kluczową rolę w zdrowiu paznokci, włosów i skóry. Dbając o swoje paznokcie, należy pamiętać, aby nie piłować paznokci w dwie strony i na mokro. Koniecznie należy zadbać o dietę, włączyć oliwkę w pielęgnacji paznokci i zmiękczać skórki. Dodatkowo dobrze jest używać do stylizacji jedynie produktów najwyższej jakości. My w naszym sklepie proponujemy jedynie te najwyższej jakości.