Aktywne filtry:

Primery

Stylizacja paznokci wymaga użycia wielu kosmetyków. Są to nie tylko bazy, lakiery, topy i cała masa akcesoriów, które pozwolą w odpowiedni sposób przygotować płytkę paznokcia, ale również primery. Istnieje kilka rodzajów primerów do paznokci. Prezentujemy je w naszej szerokiej ofercie. Mamy primery w atrakcyjnych cenach o rewelacyjnej jakości i skuteczności działania. Ich wybór to pewność, że cała stylizacja paznokci zaskoczy niesamowitymi efektami i ogromną trwałością. W końcu odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia ma kluczowe znaczenie dla trwałości wykonanego manicure. Właśnie w tym pomogą nasze wyjątkowe primery do paznokci, dlatego zapraszamy do ich zakupu. Są to produkty o potwierdzonej skuteczności działania i ogromnej wydajności, co czyni je tak wyjątkowymi spośród wielu produktów dostępnych na rynku kosmetycznym. Dodatkowo wyróżnia je atrakcyjna cena. W sklepie mamy również wiele innych świetnych produktów do paznokci.

Primer do paznokci - co to jest?

Stylizacja paznokci wiąże się z koniecznością użycia wielu preparatów. Jednym z nich jest primer do paznokci. To właśnie on odpowiada za przygotowanie płytki paznokcia do dalszych zabiegów. Jego zadaniem jest przedłużenie trwałości wykonanej stylizacji żelowej, akrylowej i hybrydowej. Stosowany na płytkę paznokcia, ma za zadanie zwiększyć przyczepność w miejscu w którym będą aplikowane kolejne warstwy produktów. Po nałożeniu primera płytka pozwala zyskujemy większą trwałość bazy i lakierów, co sprawia, że paznokcie będą zachwycać pięknym wyglądem przez długi czas, bez ryzyka nieestetycznych odprysków lakieru. Zastosowanie primera do paznokci pozwala zapobiegać podpowietrzeniom na powierzchni płytki. Jego stosowanie jest szczególnie rekomendowane osobom z problematyczną płytką, które borykają się z szybkim odpryskiwaniem lakieru.

Do czego służy primer? - rodzaje

Primer jest popularnym produktem do stylizacji paznokci. Istnieją dwa rodzaje primerów do paznokci, które różnią się od siebie składem i właściwościami. Najczęściej spotykanymi preparatami do paznokci są primery kwasowe i bezkwasowe. Pierwszy z nich stosuje się w przypadku stylizacji paznokci metodą akrylową czy tytanową. Primer kwasowy ma tu za zadanie wytrawić płytkę paznokcia, dzięki czemu stanie się ona dużo bardziej przyczepna. W składzie takiego produktu znajdziemy pochodne kwasu metakrylowego Z kolei primer bezkwasowy stosuje się przy wykonywaniu stylizacji żelem lub hybrydą. W jego składzie obecny jest octan etylu, który działa dużo lżej od kwasu metakrylowego. Dodatkowo tworzy lepką warstwę na płytce paznokcia zwiększając przyczepność nakładanej bazy oraz wykazuje bardzo dużą skuteczność w zwiększaniu trwałości wykonanego manicure.

Primer kwasowy i primer bezkwasowy jak używać?

Można się zastanawiać, co to primer bezkwasowy oraz jak należy go nakładać. Otóż jest to jeden z najczęściej stosowanych produktów. To typowy primer pod hybrydę o dużej skuteczności działania. Nakłada się go w taki sposób jak zwykły lakier do paznokci. Warstwa powinna być cienka. Należy odczekać około 1 minutę i dopiero przystąpić do wykonywania dalszej stylizacji. Warto wiedzieć, że primer bezkwasowy pozostawia na płytce połysk i warstwę lepką, co jest naturalne. Bardzo ważne jest, aby w przypadku aplikacji każdego primera omijać skórki paznokcia. Primer kwasowy nakłada się jedynie w niewielkich ilościach. Kropla rozlewa się po paznokciu i odparowuje, dlatego po aplikacji należy odczekać, aby substancja mogła się ulotnić z paznokcia. Dopiero wtedy można przejść do dalszej stylizacji. Pamiętajmy, że primerów nie należy przemywać cleanerem. Nie utwardza się ich również w lampach. Butelka powinna być otwierana na jak najkrótszy czas, a po nałożeniu należy ją mocno zakręcić, aby primer nie wyparował, tracąc w ten sposób swoje cenne właściwości.

Primer paznokcie - co mamy w ofercie?

W ofercie naszego sklepu prezentujemy dla klientów szeroki asortyment. Polecamy zwrócić uwagę na UltraBond Primer. Jest to primer bezkwasowy - niezbędny produkt przygotowujący płytkę paznokciową do wykonania manicure. Doskonale zwiększa przyczepność, tworzy niewidoczną lepką warstwę, dzięki czemu każdy produkt ściśle przylega do płytki paznokcia! Bezpieczna bezkwasowa formuła pozwala przywrócić paznokciom naturalne PH, zwiększając przy tym trwałość wykonanego manicure. Warto również zerknąć na produkt Nail Prep. Jest niezbędny do przygotowania naturalnych paznokci do wykonania stylizacji. Doskonale odtłuszcza, usuwa zanieczyszczenia i przyspiesza odparowanie zgromadzonej wilgoci na paznokciach. Dzięki czemu zwiększa przyczepność naturalnej płytki. Warto wiedzieć, że preparat ten ma właściwości antyseptyczne i antygrzybiczne. W naszym sklepie mamy atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktów, dlatego są one tak świetnym wyborem i cieszą się bardzo dobrymi opiniami klientów. Zachęcamy do zakupów. Dzięki naszym primerom paznokcie zyskują ogromną trwałością, dzięki czemu będą cieszyć nienagannym wyglądem przez długi czas.