Aktywne filtry:

Żele budujące

Aby manicure wyglądał profesjonalnie i pięknie, stylizacja potrzebuje odpowiedniej bazy - podkładu, dzięki któremu płytka paznokcia będzie wyrównana, a wszystkie paznokcie będą wyglądać tak samo. Właśnie w tym celu w salonach stosuje się nowoczesne żele budujące. Dopiero po utwardzeniu spodniej warstwy można zacząć bawić się kolorami lakierów hybrydowych z drobinkami czy innymi sposobami zdobienia paznokci hybrydowych.

Czym są żele budujące do paznokci?

W profesjonalnie wykonywanym zabiegu manicure żele budujące do paznokci są ważną warstwą konstrukcyjną pod każdą stylizację. Najlepsze z nich cechuje gęsta konsystencja, łatwa aplikacja i tendencja do samopoziomowania. Z tego powodu żele budujące rewelacyjnie sprawdzają się dla początkujących stylistek i dziewczyn przygotowujących swoje paznokcie samodzielnie, wybierając domowe zacisze zamiast salonu kosmetycznego.

Ten konkretny rodzaj żelu stosuje się pomiędzy warstwą bazy a topu wykańczającego. Dobry kosmetyk będzie stanowić idealną bazę szczególnie dla zniszczonej, połamanej czy odbarwionej płytki paznokci, ponieważ wyrówna ją oraz jej koloryt i deformacje. Dzięki temu specyfikowi możliwe jest nadanie paznokciom dowolnego kształtu – migdał, kwadrat, ballerina, owal czy szpic.

Jak stosuje się żele budujące w manicure hybrydowym?

Stosowanie samego żelu jest tak proste, jak nakładanie dobrej jakości topu hybrydowego. Żele budujące można nakładać jedną warstwą lub więcej, w zależności od potrzeb.. Nałożony na płytkę paznokcia produkt należy następnie utwardzić w lampie LED, UV, zgodnie ze stosowaną metodą i dostępnym sprzętem. Ostatnią z nakładanych warstw żelu należy przemyć cleanerem do paznokci, aby potem wykonać na tak przygotowanej powierzchni dowolną stylizację.

Zamiast tradycyjnego żelu budującego gęstego można wykorzystać żel jednofazowy. Ten nie wymaga uzupełnienia innymi produktami. Do wyboru, poza klasycznymi wersjami, są na przykład znacznie wpływające na ostateczny wygląd żele budujące z drobinkami, które dodatkowo wpływają na walory estetyczne w gotowej stylizacji.

Jakie produkty uzupełniają żele budujące?

W profesjonalnym salonie powinny znaleźć się produkty dobrej jakości bazy, żele budujące. Musisz zadbać również o dobry top, oraz modne odcienie lakierów, takie jak czerwień, czerń, odcienie zieleni czy różu. Ostatnim, jednocześnie wykańczającym i pielęgnacyjnym kosmetykiem, będzie specjalna oliwka do skórek, której też nie może zabraknąć w Twoim salonie – także tym domowym studiu stylizacji paznokci.

Najlepsze żele budujące gęste z naszej oferty

Na naszą ofertę składają się jedynie produkty najwyższej jakości, cieszące się niesłabnącym zaufaniem Klientek w salonach stylizacji paznokci oraz tych wykorzystujących nasze produkty w manicure robionym w domu. W katalogu znalazły się dokładnie wyselekcjonowane kosmetyki, niezawodne, o odpowiedniej konsystencji, uniwersalne, nierzadko posiadające dodatkowe atuty, jak żel budujący mleczny. Wśród propozycji można znaleźć jednofazowe żele Clear Gel o najwyższym stopniu samopoziomowania, przezroczyste, niewymagające uzupełnienia w postaci dodatkowych produktów. To wielozadaniowy kosmetyk, spełniający najbardziej rygorystyczne oczekiwania. Jego odpowiednikiem jest Smooth Gel, oferowany w odcieniu naturalnie wyglądającego beżu. Cover Gel to z kolei mocno kryjący, gęsty żel o beżowym odcieniu, ale bez opcji poziomowania. Idealnie sprawdza się jako produkt do tworzenia szkieletu paznokcia. Prawdziwą sensacją jest Expert Gel, wykorzystujący technologię tiksotropii, dzięki której podczas pracy uelastycznia się, znacznie ułatwiając rozprowadzanie na płytce paznokcia.