Aktywne filtry:

Topy

Profesjonalne topy do hybryd to ostatni etap podczas tworzenia niepowtarzalnego manicure hybrydowego. Jego zadaniem jest zabezpieczenie całej stylizacji, dlatego jego trwałość i najwyższa jakość są tak ważne. To ukoronowanie dzieła, chroniące przed zarysowaniem czy starciem spodnich warstw lakieru i nałożonych zdobień.

Właśnie dlatego nasza marka stawia jedynie na najlepsze rozwiązania, cenione przez Klientki od lat. Razem w zestawie ze znakomitymi bazami pod hybrydę, cleanerami oraz żelami budującymi są najlepszymi produktami, jakich mogą sobie życzyć profesjonalne kosmetyczki.

Czym charakteryzuje się top hybrydowy?

Top do hybrydy to obowiązkowa warstwa nakładana na wierzch stylizacji w manicure hybrydowym. Odpowiada nie tylko za zabezpieczenie np. lakieru hybrydowego z drobinkami i zdobień, ale nadaje też ostatecznego sznytu. Może mieć błyszczące lub satynowo-matowe wykończenie, dopasowywane do indywidualnych upodobań. Na rynku dostępne są dwa podstawowe rodzaje topów: topy z powłoką dyspersyjną oraz tak zwane „top no wipe”.

Różnica między nimi jest bardzo prosta. Wykorzystywany do tej pory w większości polecanych salonów manicure tradycyjny top na lakier hybrydowy musi zostać przetarty cleanerem, w przeciwnym razie pozostanie na nim lekko lepka warstwa. Drugi rodzaj topów nie posiada takiej struktury, nie wymaga więc użycia dodatkowych produktów i skraca czas wykańczania stylizacji.

Z każdym z tych produktów uzyskasz dowolny efekt. Chcesz mieć najbardziej błyszczący top hybrydowy? Nie ma problemu. Masz ochotę na efekt holo, metaliczny czy lustra? Wybór należy do Ciebie. W naszej ofercie nie brak produktów gwarantujących uzyskanie żądanego efektu – w najlepszym możliwym wydaniu.

Dlaczego warto wybrać manicure hybrydowy?

Sposób pielęgnacji paznokci, nazywany manicure hybrydowym, to jedna z nowocześniejszych i najchętniej stosowanych dzisiaj metod. Wybierany jest przede wszystkim ze względu na trwałość i odporność na mechaniczne uszkodzenia czy zarysowania, z jakimi nie radzi sobie żaden zwykły lakier do paznokci. Nazwa hybryd wywodzi się od połączenia wyglądu klasycznego lakieru do paznokci i żelowej, elastycznej formuły. Top coat hybrydowy, który jest uwieńczeniem dzieła, również ma podobną konsystencję. Całość daje efekt idealnie gładkiej powierzchni, błyszczącej lub matowej, wykończonej wedle własnego upodobania. Na paznokciach stylizowaną tą metodą można zrobić dowolny rodzaj zdobień, od jednokolorowych, przez cieniowane, ręcznie malowane, z dodatkiem cyrkonii, brokatem aż po efekt syrenki. To również jedna z trwalszych metod zdobienia paznokci.

Topy do hybryd z naszej oferty

Cenimy sobie przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów, dlatego w naszej gamie znalazły się jedynie wyjątkowe topy hybrydowe w wielu odsłonach, w tym topy hybrydowe z drobinkami - prawdziwy hit ostatnich miesięcy.

Wśród najchętniej wybieranych produktów do stylizacji można wymienić niedyspersyjny HoloTop NoWipe z holograficznymi drobinkami. Produkt daje oszałamiający efekt dodatkowo dzięki długotrwałemu połyskowi. Ma średnio gęstą konsystencję, ułatwiającą aplikację. Równie ciekawe stylizacje można wykonać, łącząc top lakiery hybrydowe z linią Silver Top, w której zostały zatopione srebrne drobinki. Zwolenniczki klasycznego manicure hybrydowego mogą wybrać produkt Stay Real Top, bezbarwny, nienadający żadnych dodatkowych efektów. Z kolei znajdujący się w ofercie Supper Top to produkt uniwersalny i niezbędny w każdym profesjonalnym i domowym studiu paznokci. Pozwala idealnie i równomiernie pokryć płytkę paznokcia, zabezpieczając dowolny rodzaj manicure.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty stworzone są po to, by zachwycać jakością, trwałością i niepowtarzalnymi efektami stylizacyjnymi, jakie można dzięki nim osiągnąć.