Aktywne filtry:

Akcesoria

Stylizacja paznokci i ich pielęgnacja, choć konieczna, wymaga zakupu profesjonalnych akcesoriów, które pozwolą przeprowadzić ją w sposób szybki, bezbolesny i bezpieczny. W naszej ofercie proponujemy dla klientów akcesoria do paznokci. Są to frezy i narzędzia, polerki, pilniki, pędzle, szablony do paznokci i akcesoria jednorazowe. Wszystkie proponowane przez nas akcesoria do paznokci to produkty najwyższej jakości, dzięki którym można w szybki sposób zadbać o paznokcie i ich stylizację. Oczywiście mamy wiele różnych produktów, jednak wszystkie łączy bardzo atrakcyjna cena. Należy pamiętać, że odpowiednia pielęgnacja paznokci może odbywać się jedynie przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Mamy wiele produktów, dlatego każdy znajdzie u nas to, czego aktualnie szuka czy potrzebuje.

Frezy i narzędzia - tanie akcesoria do paznokci

Odpowiednie narzędzia kosmetyczne pozwalają utrzymać paznokcie w nienagannym wyglądzie. Proponujemy frezy, cążki i nożyczki. Wszystkie produkty to doskonała jakość i bardzo atrakcyjne ceny. Za ich pomocą można zadbać o pielęgnację paznokci i estetyczny wygląd. Nasze cążki pozwolą na szybkie, bezpieczne i efektywne wycinanie skórek. Dodatkowo nie obciążają dłoni, gdyż uwzględniają cechy anatomiczne każdego człowieka. Posiadamy także ostre i precyzyjne nożyczki do skórek, a także różne rodzaje frezów, czyli akcesoria do frezarki do paznokci. W końcu frezarka jest podstawowym narzędziem, które wpływa na efekt wykonanej stylizacji paznokci. Mamy różne rodzaje frezów w wielu kształtach, dzięki czemu posiadają one różne zastosowania. Pozwalają na szybkie usunięcie lakieru hybrydowego, wygładzenie płytki paznokcia, usunięcie skórek, nadanie kształtu paznokciom. Nasze frezy to trwałe produkty. Mamy te w kształcie choinki, kulki, kropli, wałeczka, wiatraczka, szyszki, łezki i wielu innych. To rewelacyjne akcesoria kosmetyczne do paznokci, dlatego warto je mieć.

Akcesoria do przedłużania paznokci - szablony

W ofercie naszego sklepu mamy świetne akcesoria do paznokci żelowych, czyli szablony. Są to zarówno tradycyjne szablony na papierowym podkładzie - jednorazowe, jak i te stworzone z plastiku przeznaczone do wielokrotnego użytku. Wystarczy poddać je dezynfekcji. Są to różne kształty, dzięki którym można stworzyć piękne paznokcie żelowe. Nasze akcesoria do paznokci żelowych to przede wszystkim szablony w kształcie migdałka czy kwadratu, które umożliwią stworzenie pięknych paznokci. To absolutne must have w przedłużaniu paznokci. Za pomocą naszych form można stworzyć paznokcie w kształcie kwadratu salonowego, krótkiego kwadratu, owalne, w kształcie migdału nowoczesnego bądź rosyjskiego, baleriny, a także okrągłe. Dzięki nim można również w łatwy sposób uzyskać perfekcyjny kształt wszystkich paznokci oraz idealną krzywą C. Taki zestaw akcesoriów do paznokci przyda się każdej kosmetyczce i kobiecie, która chce przedłużać paznokcie w domu.

Akcesoria do paznokci hybrydowych - pilniki i polerki

Pilniki i polerki to wymagane akcesoria do paznokci hybrydowych. Wszystkie te sprzedawane w naszym sklepie wykonane są z lekkiego tworzywa, mają ergonomiczny kształt i wyprofilowany idealnie do ręki i piłowanych paznokci. Przez wzgląd na spory nasyp materiału ściernego pilniki te przez długi czas pozostają ostre, dzięki temu można mieć pewność ich ogromnej wydajności. Mamy różne pilniki i polerki, które mają różne wartości gradacji. Nasz pilniki i polerki pomogą w pracy każdej stylistce oraz przydadzą się każdej kobiecie w domu. Sprawią, że paznokcie uzyskają odpowiedni kształt i długość, staną się matowe i przygotowane do dalszych zabiegów. Odpowiednie piłowanie ma ogromne znaczenie dla trwałości manicure i pedicure, dlatego konieczne jest posiadanie dobrych akcesoriów do robienia paznokci. Jako hurtownia akcesoriów do paznokci robimy wszystko, aby nasza oferta była naprawdę atrakcyjna.

Jednorazowe akcesoria do stylizacji paznokci

Akcesoria do paznokci to produkty, w skład których wchodzi wiele narzędzi jednorazowych. Mamy patyczki do skórek, separatory czy klapki japonki jednorazowe. Dzięki takim akcesoriom do paznokci można w sposób szybki i bezpieczny wykonać pedicure i manicure u każdej kobiety. Przydatne okażą się waciki kosmetyczne czy te bezpyłowe. Mamy wszystko, czego potrzebuje każda kosmetyczka czy stylistka paznokci. Polecamy patyczki bawełniane, czyli idealne akcesoria do zdobienia paznokci. Pozwalają na precyzyjną aplikację zdobień. Polecamy także nasze zestawy pędzli do zdobień, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Są to idealne akcesoria do zdobienia paznokci hybrydowych. Pędzel Cienias pozwoli do tworzenia prostych linii, Tyci da możliwość precyzyjnego tworzenia ornamentów i mikro painting, Liliput to średnio długi pędzel przeznaczony do ikon i małych detali. Z nimi wykonywanie zdobień będzie szybkie i proste. Zachęcamy do zakupów. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy, a wszystko w trosce o naszych klientów!