Aktywne filtry:

Acrylgel System

W ostatnim czasie w stylizacji paznokci nastąpił prawdziwy przełom, a wszystko za sprawą AcrylGelu, łączącego w sobie najlepsze cechy metody wykorzystującej tradycyjne, światłoutwardzalne żele do paznokci oraz akryl. Od tego czasu paznokcie hybrydowe oraz te wykonane metodą żelową mają ogromną konkurencję. Nowatorski sposób pracy nad stylizacją paznokci pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować ilość niezbędnych preparatów. Do stworzenia wymarzonych paznokci należy mieć podstawowe umiejętności, a wybór tej techniki pracy z pewnością ułatwia pracę stylistkom paznokci.

Najlepiej samemu przekonać się o rewelacyjnych efektach, jakie daje AcrylGel – System, do którego w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne preparaty. Zanim przyjrzysz się im bliżej, zapoznaj się z podstawami tej metody i sposobem używania poszczególnych preparatów.

AcrylGel System – co zawiera zestaw?

Na nowoczesny i bardzo wygodny w zastosowaniu AcrylGel – System składają się znajdujące się w zestawie dwa najważniejsze, podstawowe produkty. Są nimi: trwała, wielofunkcyjna baza oraz top hybrydowy o innowacyjnej, specjalnie opracowanej formule. Do wyboru jest kilka opcji: Natural Cover AcrylGel o maksymalnym stopniu krycia i minimalnych właściwościach samopoziomujących, niewpływający w żaden sposób na kolorystykę aplikowanych lakierów hybrydowych z drobinkami lub klasycznych. Milky White AcrylGel idealnie sprawdzi się w technikach typu french dzięki kryciu w 90% oraz mlecznemu, naturalnemu wykończeniu. Do wyboru jest też rewelacyjnie sprawdzający się w podbijaniu kolorów Pink AcrylGel.

Uzupełnieniem tego są wysokiej jakości topy hybrydowe, pozwalające uzyskać błyszczące wykończenie w dowolnym wydaniu. Tutaj do wyboru są takie produkty, jak: Holo Top z holograficznymi drobinkami lub Silver Top ze srebrnymi akcentami oraz uniwersalne: Stay Real Top lub Supper Top.

AcrylGel – jak używać?

Bardzo ważne w przypadku stosowania metody AcrylGel jest to, jak używać poszczególnych produktów, aby błyskawicznie uzyskać pożądany efekt. Sposób postępowania będzie analogiczny do metody hybrydowej. To znaczy, że należy dobrać odpowiednią formę do przedłużania paznokci, jeśli tego wymaga naturalna płytka paznokcia, należy ją przygotować, zmatowić za pomocą frezu, nałożyć niezbędne preparaty takie jak Nail Prep oraz Ultra Bond. Na to nakłada się bazę hybrydową i utwardza ją pod lampą. Następnie na paznokieć nanosi się warstwę akrylożelu i buduje dowolny kształt. Niezbędnym preparatem ułatwiającym formowanie AcrylGelu jest Form Gel - światłoutwardzalny liquid, to dzięki niemu AcrylGel jest plastyczny i lekko się rozkłada. Ta warstwa również musi zostać utwardzona w lampie, a następnie spiłowana do idealnego kształtu. Właśnie pod tym względem AcrylGel, jeśli się wie, jak go używać, jest bardzo wdzięcznym preparatem, nie wymaga bowiem nakładania i utwardzania kilku kolejnych warstw – jedna zdecydowanie wystarczy. Po nałożeniu lakieru i wykonaniu zdobień trzeba jeszcze nałożyć top, utrwalić całość w lampie, i można cieszyć się z pięknych, zadbanych dłoni. Ze względu na łatwość aplikacji i niewielką ilość potrzebnych do całej stylizacji produktów, AcrylGel – System jest bardzo chętnie wykorzystywany przez stylistki paznokci, ceniące sobie szybkość pracy.

Dlaczego warto wybrać AcrylGel System?

Zakup AcrylGel zestawu jest doskonałą opcją w przypadku profesjonalnych salonów stylizacji.

Preparaty stosowane w tej metodzie są tak innowacyjne ze względu na połączenie najlepszych cech i akrylu, i żelu. Zalety można dostrzec już podczas aplikacji preparatu – Klientki nie skarżą się na pieczenie podczas procesu utwardzania pod lampą ani na nieprzyjemny zapach. Także sama konsystencja produktu – elastyczna, ale nie lejąca się i niezastygająca bardzo szybko po nałożeniu na paznokieć – pozwala na znacznie precyzyjniejsze ukształtowanie i rozprowadzenie po płytce. Ten rodzaj manicure jest też znacznie trwalszy niż tradycyjny, pozwala także tworzyć bardzo bogate w zdobienia stylizacje, które dzięki właściwościom preparatów tego typu będą się znacznie dłużej trzymać. AcrylGel – System jest także wielozadaniowy, jeśli chodzi o ostateczny kształt. Będzie dobrą opcją do rekonstrukcji, krótkich i łamliwych paznokci a także do tworzenia długich kształtów konstrukcyjnych.